O gabinecie

Strona Główna O gabinecie

o nas foto


Gabinet Masażu Katarzyna Sul powstał z myślą o wszystkich tych, którzy marzą, aby choć przez chwilę poczuć wyjątkową magię relaksu. Dbając o komfort swoich przyszłych klientów, stworzyłam lokal na najwyższym poziomie. Od 2015 roku uczyłam się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce. Dwuletnia nauka pozwoliła mi uzyskać tytuł technika masażysty. W trosce o swój dalszy rozwój odbyłam staż w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Ostrołęce. Tam, pod okiem profesjonalistów nabyłam wiedzę i umiejętności z zakresu schorzeń ortopedycznych.

Chcąc spełniać oczekiwania współczesnego rynku, ukończyłam szereg kursów zawodowych między innymi: kurs masażu gorącą czekoladą, kurs masażu bańką chińską, kurs antycellulitowy, kurs masażu gorącymi kamieniami oraz kurs masażu stemplami ziołowymi. Satysfakcja klientów jest dla mnie najważniejsza, dlatego dokładam wszelkich starań, aby każdy masaż wykonywany był z troską o najdrobniejsze szczegóły. Swój gabinet prowadzę od 2018 roku, w którym oprócz masażu wykonuje również liczne zabiegi kosmetyczne.

Staram się śledzić najnowsze trendy, co pozwala mi spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby każdy klient osiągnął nie tylko potrzebną pomoc, ale również maksimum komfortu. Do każdego z Was staram się podchodzić indywidualnie i z niesłabnącym zaangażowaniem. Każdy masaż dopasowany jest do wymagań i potrzeb moich klientów. Z uwagą słucham Waszych oczekiwań i dopasowuje najbardziej efektywną metodę masażu. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z moich usług. Z mojej strony gwarantuję pełen profesjonalizm oraz satysfakcję z przeprowadzonego masażu lub zabiegu. Gabinet Masażu Katarzyna Sul, to bardzo nowoczesne miejsce na rekreacyjnej mapie Olsztyna.

Katarzyna Sul